BIP CKK Jordanki Toruń

Zbiór materiałów dotyczących zamówień publicznych organizowanych przez CKK Jordanki. Artykuły są podzielone według progów unijnych. Poniżej znajdą Państwo aktualne zapytania ofertowe, aby przejrzeć wszystkie oferty, prosimy wybrać zakres cenowy w menu po lewej stronie. Archiwalne przetargi znajdują się w dziale archiwum.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki sp. z o.o. zwraca się z zapytaniem ofertowym na dostawę profesjonalnego systemu bezprzewodowej fonii zwrotnej dla CKK Jordanki.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki sp. z o.o. zwraca się z zapytaniem ofertowym oferty na usługę konserwacji i serwisu scenotechnicznych: sztankiety, wciągarki łańcuchowe, mosty, zapadnie teatralne zainstalowane w budynku CKK Jordanki.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki sp. z o.o. zwraca się z zapytaniem ofertowym na prowadzenie stałej obsługi serwisowej i konserwacji – systemu SSP zainstalowanym w budynku Centrum.

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki sp. z o.o. zwraca się z zapytaniem ofertowym na rozbudowę systemu klimatyzacji w pomieszczeniu restauracji w module M1 Centrum.